The following are the Alice Summer Track program's top finishers at the Coastal Bend Championship meet at the Cabanis Sports Complex last Friday, June 22:

PRIMARY DIVISION

Brandon Adams, 4, 100-meter dash.

Andres Barrios, 6, high jump.

Gabby Canales, 3, long jump.

Alyson Flowers, 4, shot put.

Alex Gonzalez, 5, 200-meter dash.

Brianna Johnson, 6, long jump.

Aaren Perez, 3, 100-meter dash; 3, 200-meter dash.

Austin Perez, 5, 100-meter dash.

Benjamin Valerio, 6, long jump

Michael Garcia, 2, 200-meter dash; 4, 400-meter dash.

SUB-BANTAM DIVISION

Azalia Jones, 5, long jump; 4, 100-meter dash.

Mauricio Molina, 6, 100-meter dash; 3, 200-meter dash.

BANTAM DIVISION

Nadia Canales, 1, high jump.

Brianne Hernandez, 6, long jump.

Santos Perez, 3, 800-meter run.

Hunter Valenzuela, 3, long jump.

SUB-MIDGET DIVISION

Miranda Garcia, 4, shot put.

Richie Hinojosa, 4, long jump.

Patrick Lopez, 4, 200-meter dash.

Taylor Perez, 5, 800-meter run, 1, 1,500-meter run.

Isaul Ramos, 3, 400-meter dash.

Elijah Velasquez, 6, high jump.

400-meter relay (Leo Gonzalez, Blake Starr, Patrick Lopez, Elijah Velasquez), 3, 1:04.12.

400-meter relay (Juan Gonzalez, Richie Hinojosa, Jared Jaramillo, Brandon Sendejo), 5, 1:06.26.

MIDGET DIVISION

Jakob Alaniz, 3, long jump; 4, 200-meter dash.

Juan Gonzalez, 2, long jump; 1, 800-meter dash.

Blaine Henry, 4, long jump; 3, 80-meter hurdles, 6, 200-meter dash.

Ryan Pakebusch, 6, 200-meter dash.

Gabriela Slayton, 3, high jump; 6, 200-meter dash.

Sydnei Vela, 4, long jump; 5, 200-meter dash.

400-meter relay (Gabby Solis, Lauren Barrios, Bailey Moore, Sydnei Vela) 2, 60.42.

400-meter relay (Jakob Alaniz, Blaine Henry, Ryan Pakebusch, JonCarlo Jaramillo) 2, 58.97.

SUB-YOUTH DIVISION

Matthew Garcia, 1, long jump.

Alexandra Guzman, 3, high jump.

Victoria Velasquez, 4, high jump.

YOUTH DIVISION

Lucas Almaraz, 3, long jump.

Michael Arredondo, 4, long jump.

Rileigh Davis, 6, triple jump.

Mario Gaitan, 3, triple jump.

INTERMEDIATE DIVISION

Leandra Barrett, 6, long jump.

Jon Gonzalez, 3, triple jump; 4, long jump.

J.C. Hernandez, 2, long jump.

Zeke Velasquez, 1, long jump.

400-meter relay (Jon Gonzalez, J.C. Hernandez, Josh Hernandez, O.V. Villarreal) 47.56.

YOUNG MEN & WOMEN

Janet Munoz, 1, shot put; 2, discus.

Michael Joyner, 5, 3,000-meter run.